top of page

PROJEKTY

Realizujemy projekty ściśle nakierowane na sektor kolejowy i jego wsparcie.

Jednocześnie pracujemy nad kilkoma projektami:

RAILY to kompleksowy system informatyczny stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, których działalność dotyczy transportu kolejowego w zakresie zarówno jego obsługi, jak i realizacji. System RAILY obejmuje trzy sektory aplikacyjne: TAXI, CARGO, oraz TERMINAL, celem usprawnienia czynności związanych odpowiednio z transportem drużyn trakcyjnych, logistyką taboru kolejowego oraz obsługą terminalu kolejowego. Aplikacje składające się na system RAILY powstają w architekturze zorientowanej na usługi, a dalszy rozwój tego konceptu umożliwi ich integrację i współdziałanie.

RAILY CARGO to innowacyjna koncepcja oprogramowania do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa kolejowego bazującego na rozwiązaniach typu Business Intelligence. W ich skład wchodzą narzędzia służące wielokryterialnej optymalizacji oraz modeli opartych na sztucznej inteligencji w systemie wieloagentowym. Elementy systemu wieloagentowego są autonomiczne, rozproszone i skalowalne.

RAILY TAXI to rozwiązanie informatyczne dla przedsiębiorstw kolejowych i taksówkowych, które automatyzuje obsługę usług transportu samochodowego poprzez kojarzenie pracowników kolei z kierowcami. Oprogramowanie dostarcza narzędzi optymalizacyjnych oraz kontroli całego procesu od złożenia zamówienia przejazdu, poprzez jego realizację, aż do rozliczenia.

Oprogramowanie RAILY TAXI umożliwia osiągniecie nadrzędnej pozycji w dziedzinie informatyzacji kolei. Atutem przemawiającym na korzyść RAILY TAXI są nowatorskie algorytmy planowania oraz rozliczania przewozów.

RAILY TERMINAL w dalszym kroku planowany jest rozwój o trzeci produkt z rodziny Raily RAILY TERMINAL, czyli system zarządzania kolejowym terminalem intermodalnym, którego podstawowym celem jest wypracowanie pierwszego w Europie rozwiązania do autonomicznych i zrobotyzowanych przeładunków kontenerów.

Technologia to nasza pasja!
W naszej firmie wykorzystujemy technologie zgodne
z najnowszymi światowymi trendami. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązania, kreując przy tym innowacyjne produkty wykorzystywane na co dzień przez naszych klientów.

TECHNOLOGIA

Dzięki połączeniu technologii mobilnych, internetowych oraz zaawansowanych algorytmów obliczeniowych dostarczamy rozwiązań umożliwiających optymalizację oraz pełną kontrolę procesów zachodzących w branży transportowej.

To tylko niektóre z wykorzystywanych przez nas technologii:

CO NAS WYRÓŻNIA

Ponad 20-letnie
doświadczenie 
w branży

Zaufanie
międzynarodowych
przewoźników

Nieograniczona
otwartość na
technologię

Ciągły rozwój

Wykwalifikowana
kadra

Wyjątkowa branża

KONTAKT

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach naszych systemów?
Skontaktuj się z nami już dziś!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

ZNAJDZIESZ NAS

SP TECH SOLUTIONS Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Biuro: 56 652 27 33

NIP: 9562353955
KRS: 0000803861
REGON: 384366404
Kapitał zakładowy 7 600,00 ZŁ
 

bottom of page