top of page

Kompleksowy System Informatyczny dla Przedsiębiorstw Kolejowych.

RAILY  to innowacyjny system informatyczny zaprojektowany z myślą o firmach działających w sektorze towarowego transportu kolejowego. System RAILY obejmuje trzy kluczowe moduły: TAXI, MARKETPLACE oraz CARGO, które mają na celu usprawnienie procesów związanych odpowiednio z transportem drużyn trakcyjnych, logistyką taboru kolejowego oraz obsługą terminalu kolejowego.
 

RAILY Taxi to rozwiązanie informatyczne dla przedsiębiorstw kolejowych i taksówkowych, które automatyzuje proces przewozu pracowników.

Organizacja przewozu drużyn trakcyjnych jest jednym z większych wyzwań towarowego transportu kolejowego wiąże się z wieloma wyzwaniami, takimi jak zarządzanie zamówieniami, koordynacja zespołów trakcyjnych oraz brak kontroli kosztów. Dzięki RAILY Taxi , transport pracowników staje się prostszy, szybszy i bardziej efektywny, zapewniając najwyższe standardy obsługi i optymalizację kosztów.

RAILY Marketplace to pierwsza w pełni zautomatyzowana giełda usług kolejowych, dzięki której możesz współpracować z nieograniczoną liczbą zewnętrznych dostawców usług w jednym systemie, w czasie rzeczywistym, z pełną kontrolą realizacji i kosztów. System pozwala firmom kolejowym szybko i sprawnie wybrać  najlepszą usługę pod kątem jakości i ceny, oszczędzając czas i optymalizując koszty.

RAILY Cargo to system dostosowany do specyficznych potrzeb branży kolejowej,  oferujący niezrównaną możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań każdego przewoźnika, zapewniając skuteczne zarządzanie procesami.. Jest to innowacyjna koncepcja oprogramowania do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa kolejowego bazującego na rozwiązaniach typu Business Intelligence. W ich skład wchodzą narzędzia służące wielokryterialnej optymalizacji oraz modeli opartych na sztucznej inteligencji w systemie wieloagentowym. Elementy systemu wieloagentowego są autonomiczne, rozproszone i skalowalne.

Technologia to nasza pasja!
W naszej firmie wykorzystujemy technologie zgodne
z najnowszymi światowymi trendami. Stosujemy bezpieczne i sprawdzone rozwiązania, kreując przy tym innowacyjne produkty wykorzystywane na co dzień przez naszych klientów.

TECHNOLOGIA

Dzięki połączeniu technologii mobilnych, internetowych oraz zaawansowanych algorytmów obliczeniowych dostarczamy rozwiązań umożliwiających optymalizację oraz pełną kontrolę procesów zachodzących w branży transportowej.

To tylko niektóre z wykorzystywanych przez nas technologii:

CO NAS WYRÓŻNIA

Ponad 20-letnie
doświadczenie 
w branży

Zaufanie
międzynarodowych
przewoźników

Nieograniczona
otwartość na
technologię

Ciągły rozwój

Wykwalifikowana
kadra

Wyjątkowa branża

KONTAKT

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach naszych systemów?
Skontaktuj się z nami już dziś!

Dziękujemy za wysłanie wiadomości!

ZNAJDZIESZ NAS

SP TECH SOLUTIONS Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 6
87-100 Toruń

Biuro: 56 652 27 33

NIP: 9562353955
KRS: 0000803861
REGON: 384366404
Kapitał zakładowy 7 600,00 ZŁ
 

bottom of page